Календар

Листопад 2018
П В С Ч П С Н
« Жов   Гру »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Галерея

Monthly Archives: Листопад 2018

29.11.2018 р. Запрошуємо на свято!

30 листопада о 12.00 в Палаці творчості учнів колектив Першої української гімназії імені Миколи Аркаса м. Миколаєва проводить урочисто підсумкове Свято, присвячене 25 – річчю заснування закладу. Запрошуємо випускників.

28.11.2018 р. Вітаємо!

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Чухарєву Юлію, 4(8)-А кл. – 2 місце (учитель Трапєзнікова І. В.),

Похвальну Софію, 5(9)-Б кл. – 2 місце (учитель Трапєзнікова І. В.),

Мірошніченка Нікіту, 6(10)-Б кл. – 1 місце (учитель Трапєзнікова І. В.),

Дідан Анастасію, 6(10)-Б кл. – 3 місце (учитель Трапєзнікова І. В.),

 Гамяніну Анну, 7(11)-Б кл. – 2 місце (учитель Мороз А. Ю.),

Захарченко Вікторію, 7(11)-Б кл. – 3 місце (учитель Мороз А. Ю.)!

Дякуємо вчителям за підготовку учнів!

 

27.11.2018 р. Вітаємо!


 Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Дмитрієву Катерину, 3(7)-Б кл. – 1 місце (учитель Цуркіна Т. В.),

Ганчо Юлію, 3(7)-Б кл.  – 2 місце (учитель Цуркіна Т. В.),

Дехтяренко Софію, 3(7)-Б кл. – 3 місце (учитель Цуркіна Т. В.),

Царюка Олексія, 4(8)-А кл. – 2 місце (учитель Цуркіна Т. В.),

Невінчаного Аміра, 4(8)-А кл. – 2 місце (учитель Цуркіна Т. В.),

Мірошніченка Нікіту, 6(10)-Б кл. – 2 місце (учитель Цуркіна Т. В.),

Лінчаковського Станіслава, 7(11)-Б кл. – 3 місце (учитель Цуркіна Т. В.)!

                     Дякуємо Цуркіній Т. В. за підготовку учнів!

 

 

26.11.2018 р. Вітаємо!

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

Перельот Катерину, 1(5)- А кл.- 2 місце (учитель Яценко Н. А.),

Катеринич Домініка, 2(6)-Б кл. -3 місце (учитель Чернявська О. В.),

Шепель Діану, 3(7)-Б кл. -2 місце (учитель Василенко Л. В.),

Гарькаву Ірину, 4 (8)-А кл. -1 місце (учитель Іванова С. В.),

Красіну Катерину, 6(10)-Б кл. - 1 місце (учитель Сідень І. О.),

Дубінку Дарію, 7(11)-А кл. – 3 місце (учитель Іванова С. В.)!

Дякуємо вчителям за підготовку учнів! 

 

20.11.2018 р. Вітаємо!

Вітаємо переможців ІІ(міського) етапу  ХІХ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика:

Попову Катерину, 1(5) – А кл. – 3 місце (учитель Яценко Н. А.), 

Артеменко Єву, 3(7) – Б кл. – 1 місце (учитель Василенко Л. В.),
Білозор Надію, 4(8) – А кл. - 1 місце (учитель Іванова С. В.),
Кірейчук Софію, 5(9) – А кл. – 3 місце (учитель Бабій І. П.),
Радутну Анастасію, 6(10) – Б кл. – 1 місце (учитель Сідень І. О.),
Волченко Даріну, 7(11) – Б кл. – 2 місце (учитель Сідень І. О.)!
Дякуємо вчителям за підготовку учнів!
 

20.11.2018 р. Вітаємо!

Вітаємо

переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади   з англійської мови:

Підгородинську Поліну, 4(8) – Б кл. - 2 місце

 (учитель Потапенко Т. І.),

Похвальну Софію,5(9) – Б кл. –3 місце

(учитель Потапенко Т. І.)

Гагаркіну Діану, 6(10) – Б кл. - 2 місце

(учитель Рудоманова О. Є.),

Тарасенко Вікторію, 7(11) – Б кл. - 1 місце

(учитель Компанієць С. В.)!

Дякуємо вчителям за підготовку учнів!

20.11.2018 р.Вітаємо!

       Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраінської учнівської олімпіади з історії:

Підгородинську Поліну, 4(8) – Б кл. – 1 місце (учитель Геллер Т. В.),

Гарькаву Ірину,4(8) – А кл. – 2 місце (учитель Геллер Т. В.),

Чухарєву Юлію,4(8) – А кл. – 2 місце (учитель Геллер Т. В.),

Поліщука Максима, 5(9) – Б кл. – 2 місце (учитель Корсун М. А.),

Пчелякову Людмилу, 6(10) – А кл. – 2 місце (учитель Корсун М. А.),

Волошина Нікіту, 6(10) – Б кл. – 3 місце (учитель Корсун М. А.)!

                Дякуємо вчителям за підготовку учнів!

Вітання переможцям олімпіад з історії

15.11.18 р. Вітаємо переможців “Гімназійних візерунків”!

Сьогодні в гімназії пройшов традиційний загальногімназійний конкурс читців власних поезій “Гімназійні візерунки”, присвячений 25-річчю нашого навчального закладу.

Вітаємо переможців:

І місце –    Перельот Катерина, 1(5)-А

Улицький Ілля, 1(5)-Б

Макєєва Кіра, 2(6)-Б

ІІ місце –  Євстафієва Марія, 1(5)-А

Бічков Артем, 1(5)-Б

Шульга Марина, 4(8)-Б

ІІІ місце – Юрченко Дмитро, 1(5)-Б

Желейко Марія, 1(5)-Б

IMG-316fe0aab7b0256d6f5639a75fe69034-V

 

09.11.18 р. Всеукраїнський диктант національної єдності

ХУІІІ Всеукраїнський диктант національної єдності традиційно відбувся  в День української писемності та мови  – 9-го листопада і прозвучав на Першому каналі Українського радіо об 11:30. Його читав доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови  Олександр Авраменко.

Учнівський та педагогічний колектив гімназії  долучився до акції , адже мета радіодиктанту не тільки перевірка своїх знань української мови, а єднання.

IMG-1eb760a8396e860646fd09dd0b7b047a-V

IMG_20181109_111612

IMG_20181109_120520

IMG-08bc7c0fb0214c74a66126243711d53e-V

IMG-8de3d8e8758401aad73a2cc04f291250-V

IMG-64b6d5f88207af15a32047ef59ded531-V

IMG-78d03fc59a5318e017cdbd6e8370679b-V

IMG-188f641e40a739edeef62d4f343bd3c9-V

IMG-841dd20cdd6fb50f5a2b32b5bec6bd25-V

IMG-853bdacb92ed697d7e058ca97ddf69cb-V

IMG-abeccfdfb1a63dffaf86600605ffb928-V

09.11.2018 р. З Днем української писемності та мови!