Календар

Грудень 2017
П В С Ч П С Н
« Лис    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Галерея


Адреса: Україна, 54030,
м. Миколаїв,
вул. Нікольська, 34

city Mykolaiv 34,
Nikolska street
54030, Ukraine

Тел.: (0512) 37-86-06,
37-86-26, 37-86-17
Тел. довіри: (0512) 37-86-29
e-mail: arkasgymn1@ukr.net

Учнівський олімп

2016-2017 навчальний рік

Вітаємо переможців ІV(всеукраїнського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з української мови  та   літератури

Мачулу Ангеліку, 7(11)-А кл. – 3 місце

(учитель Чернявська О. В.),

з історії

Цуркіну Марію, 6(10)-Б кл. – 3 місце

(учитель Тарновська А.Г.)!

 

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад
(обласні олімпіади)

з української мови  та   літератури

Красіну Катерину, 4(8)-Б кл., 2 м.,

Форися Іллю, 6(10)-А кл., 1 м.,

Подлєсну Юлію, 6(10)-А кл., 3 м.,

Мачулу Ангеліку, 7(11)-А кл., 1 м.,

Дерун Віталію,7(11)-А кл., 2 м.; 

 з англійської мови

Тарасенко Вікторію, 5(9) – Б кл., 2 м.; 

з німецької мови

Шимко Софію, 5(9) – Б кл., 3 м.,

Стегнія Станіслава, 6(10) – Б кл., 3 м.;

з французької мови

Манжос Ірину, 6(10) – А кл, 2 м.,

Мачулу Ангеліку, 7(11) – А кл., 2 м.;

з правознавства

Щабельську Поліну, 6(10) – Б кл., 2 м.,

Горковенко Валерію, 7(11) – А кл., 2 м.;

з історії

Цуркіну Марію,  6(10) – Б кл., 1 м.,

Кучера  Павла, 7(11) – А кл., 2 м.;

з фізики

Мілєву Анну, 7(11)-А кл., 3 м.,

Глухого Олександра, 7(11)-Б кл., 3 м.;

з біології

Дідан Анастасію, 4(8)-Б кл., 3 м.!

 

Вітаємо переможців ІІ (обласного ) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

у Малій академії наук України!

 Беленбаші Озан Емре, учитель Геллер Т.В.    -І місце (всесвітня історія) 
Скороход Ольга, учитель Тарновська А.Г. -І місце (педагогіка)
Манжос Ірина, учитель Разумова Х.Р. – І місце (французька мова)
 Омельчук Катерина, учитель Чернявська О.В. -І місце (українська мова)
 Орехова Крістіна, учитнль Бережна О.В. -ІІ місце (німецька мова)
 Мілєва Анна, учитель Цуркіна Т.В. -ІІІ місце (фізика)
 Цуркіна Марія, учитель Геллер Т.В.- ІІІ місце (всесвітня історія)!

2015-2016 навчальний рік

Вітаємо переможців ІV(всеукраїнського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з української мови  та   літератури

Мачулу Ангеліку, 6(10)-А кл. – 3 місце

(учитель Чернявська О. В.),

з історії

Рузанову Валерію, 7(11)-Б кл. – 3 місце

(учитель Корсун М. А.)!

 

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад
(обласні олімпіади)

з української мови  та   літератури

Подлєсну Юлію, 5(9)-А кл. – 3 місце,

Форися Іллю, 5(9)-А кл. – 2 місце,

Мачулу Ангеліку, 6(10)-А кл. – 1 місце,

Волкову Вікторію, 6(10)-А кл. – 3 місце,

Дерун Віталію, 6(10)-А кл. – 2 місце,

Берлайн Анну, 7(11)-Б кл. – 3 місце;

з французької мови

Манжос Ірину, 5(9)-А клас – 2 місце,

Мачулу Ангеліку, 6(10)- А клас – 3 місце;

із зарубіжної літератури

Волкову Вікторію , 6(10)- А кл. – 2 місце,

Бабій Анну, 7(11)-А кл.- 3 місце;

з історії

Цуркіну Марію, 5(9)-Б кл. – 2 місце,

Рузанову Валерію, 7(11)-Б кл. – 2 місце;

з правознавства

Щабельську Поліну, 5(9)-Б кл. – 2 місце,

Горковенко Валерію, 6(10)-А кл. – 2 місце;

з географії

 Волкову Вікторію, 6(10)- А кл.-2 місце;

з біології

Захарченко Вікторію, 4(8)- Б кл. – 3 м.;

з фізики

Глухого Олександра, 6(10)- Б кл. – 3 місце!

 

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад
(міські олімпіади)

з української мови  та   літератури

Красіну Катерину, 3(7)-Б кл. – 1 місце,

Волченко Даріну, 4(8)-Б кл. – 2 місце,

Подлєсу Юлію, 5(9)-А кл. – 1 місце,

Форися Іллю, 5(9)-А кл. – 1 місце,

Паплаускайте Анастасію, 5(9)-А кл. – 2 місце,

Мачулу Ангеліку, 6(10)-А кл. – 1 місце,

Волкову Вікторію, 6(10)-А кл. – 1 місце,

Дерун Віталію, 6(10)-А кл. – 2 місце,

Берлайн Анну, 7(11)-Б кл. – 1 місце,

Бойченко Дар’ю, 7(11)-Б кл. – 2 місце;

з англійської мови

Тарасенко Вікторію, 4(8)- Б клас – 1 місце,

Бойченко Дар’ю, 7(11)- Б клас – 3 місце,

з французької мови

 Тарасенко Вікторію, 4(8)- Б клас – 2 місце,

 Єфремову Владиславу, 4(8)- Б клас -3 місце,

Манжос Ірину, 5(9)-А клас – 2 місце,

Біланенка Костянтина, 5(9)-А клас – 3 місце,

Мачулу Ангеліку, 6(10)- А клас – 2 місце

з німецької мови

Хапрову Альону, 5(9)-А клас – 3 місце

із зарубіжної літератури

Волкову Вікторію , 6(10)- А кл. – 1 місце,

Бабій Анну, 7(11)-А кл.-2 місце;

з географії

 Волкову Вікторію, 6(10)- А кл.-2 місце,

 Мілєву Анну, 6(10)- А кл. – 3 місце,

 Гаврилова Олександра, 7(11)- А кл. – 3 місце;

з історії

Захарченко Вікторію, 4(8)-Б кл. – 2 місце,

Єфремову Владиславу, 4(8)-Б кл. – 3 місце,

Цуркіну Марію, 5(9)-Б кл. – 2 місце,

Кучера Павла, 6(10)-А кл. – 2 місце,

Глухого Олександра, 6(10)-Б кл. – 3 місце,

Рузанову Валерію, 7(11)-Б кл. – 1 місце,

Магеррамову Еліну, 7(11)-Б кл. – 3 місце;

 з правознавства

 Щабельську Поліну, 5(9)-Б кл. – 2 місце,

 Цуркіну Марію, 5(9)-Б кл. – 3 місце

 Горковенко Валерію, 6(10)-А кл. – 1 місце;

з біології

Захарченко Вікторію, 4(8)- Б кл. – 2 м.,

Погорелову Катерину, 4(8)- Б кл. – 2 м.,

Нікітіну Анну, 4(8)- А кл. – 3 м.,

 Манжос Ірину, 5(9)-А кл. – 2 м.,

 Дерун Віталію, 6(10)-А кл.-2 м.,

Цихоню Вікторію, 6(10)-А кл.- 3 м.

з математики

Захарченко Вікторію, 4(8)-Б кл. – 3 місце,

Тарасенко Вікторію, 4(8)-Б кл. – 3 місце;

з фізики

Довганюка Максима, 3(7)-Б кл. – 1 місце,

Левченка Арсенія, 3(7)-Б кл. – 2 місце,

Лінчаковського Станіслава, 4(8)- Б кл. – 2 місце,

Алієву Віолетту, 4(8)- Б кл. – 3 місце,

Захарченко Вікторію, 4(8)- Б кл. – 3 місце,

 Глухого Олександра, 6(10)- Б кл. – 1 місце,

 Мілєву Анну, 6(10)- А кл. – 2 місце;

      з хімії

 Лінчаковського Станіслава, 4(8)-Б кл. – 3 місце,

Барінова Іллю, 5(9)- А кл.- 3 місце,

Цихоню Вікторію, 6(10)- А кл.- 3 місце;

 з інформатики

Поліщука Даніїла, 5(9)-А кл. – 3 місце,

Вареницю Олександра, 6(10)- Б кл. – 3 місце;

 з інформаційних технологій

Туз Катерину, 6(10)-Б кл. – 3 місце,

Іванченко Тетяну,  6(10)-Б кл. – 3 місце,

Бойченко Дар’ю, 7(11)-Б кл. – 3 місце!

Вітаємо  учнів – переможців ІІ (обласного) етапу

Всеукраїнського

 конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт

учнів – членів МАН України:

Скороход Ольгу, 6(10)-А кл., секція «Педагогіка»,

Беленбаші Озан Емре, 6(10)-Б кл., секція «Всесвітня історія»,

Туз Катерину, 6(10)-Б кл., секція «Французька мова»!

2014-2015 навчальний рік

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад
(міські олімпіади)

з української мови  та   літератури

Волченко Даріна, 3(7)-Б  - ІІІ місце;

Форись  Ілля, 4(8)-АІ місце;

Паплаускайте Анастасія, 4(8)-А  - ІІІ місце;

Мачула Ангеліка, 5(9)-А – І місце;

Дерун Віталія, 5(9)-А – ІІ місце;

Бойченко Дар’я, 6(10)-Б – І місце;

Берлайн Анна, 6(10)-Б  - І місце;

Пашкевич Сніжана, 7(11)-Б  - ІІ місце;

Янко Карина, 7(11)-Б  - ІІ місце

з хімії

Алієва Віолетта, 3(7)-Б  - ІІ місце;

Єфремова Владислава, 3(7)-БІІІ місце;

Барінов Ілля, 4(8)-АІІІ  місце;

Цихоня Вікторія, 5(9)-А – ІІІ місце;

Глухий  Олександр, 5(9)-Б – ІІІ місце;

Фарбітник Інна, 7(11)-АІІ місце.

з інформатики

Пелих Олег, 7(11) -А – ІІ місце

з англійської мови

Архіпова Наталія, 7(11)-Б  - І місце;

Бойченко Дар’я, 6(10)-Б  - ІІІ місце;

з німецької мови

Хапрова Альона, 4(8)-А  - ІІ місце

    з французької мови

Архіпова Наталія, 7(11)-Б  - ІІІ місце;

Сушкова Тетяна , 6(10)-А – ІІІ місце;

Ілляшенко Альона, 6(10)-А  - ІІІ місце;

Мачула Ангеліка, 5(9)-А  - ІІ місце;

Туз Катерина, 5(9)-Б  – ІІ місце;

Манжос Ірина, 4(8)-А  - ІІ місце;

Біланенко Костянтин, 4(8)-Б  -  ІІІ місце

з історії

Цуркіна Марія, 4(8)-Б – ІІ місце;

Точонов Віктор, 4(8)-А  - ІІІ місце;

Глухий  Олександр, 5(9)- Б  - ІІ місце;

Буханець Максим, 5(9) – Б  - ІІІ місце;

Рузанова Валерія, 6(10) – Б  - І місце;

Магеррамова Еліна, 6(10)- Б  - ІІІ місце;

Берлайн Анна, 6(10)- Б – ІІІ місце;

Пасечник Володимир, 7(11) – Б – ІІ місце;

Омельчук Євгеній, 7(11) – Б – ІІ місце.

з географії

 Поліщук Даніїл, 4(8) – А – І місце;

Мілєва Анна, 5(9) – А  - ІІ місце;

Точонов Віктор, 4(8)-А  - ІІІ місце;

з біології

Манжос Ірина, 4(8)-A – І місце;

 Дерун Віталія, 5(9)-A – ІІІ місце;

Фарбітник Інна, 7(11)-A – ІІ місце;

Бурля Марія, 7(11)-Б – ІІІ місце

з фізики

 Глухий  Олександр, 5(9)-Б – І місце;

 Мілєва Анна, 5(9)-А – ІІ місце;

 Лінчаковський Станіслав, 3(7)-Б – ІІ місце;

  Алієва Віолетта, 3(7)-Б – ІІ місце

з правознавства

Скалій Анастасія, 7(11)-Б – І місце

 з математики

Тарасенко Вікторія, 3(7)-Б – ІІ місце

з російської мови та літератури

Дерун Віталія, 5(9)-А – ІІ місце

 

ВІТАЄМО

переможця V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Дерун Віталію Рустамівну, ученицю 5(9)-А класу – ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ!

Дякуємо вчителеві  української мови та літератури Чернявській О. В.!

 

Вітаємо переможців ІІ етапу (обласного) конкурсу -захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів
обласного територіального відділення МАН

Сідень Олена, 7(11)-Б – секція “французська мова” – І місце;
Сідень Олена, 7(11)-Б – секція “педагогіка” – І місце;
Фарбітник Інна, 7(11)-А – секція “астраномія” – І місце;
Махова Марина, 7(11)-Б – секція “соціологія” – І місце;
Доніка Аліна, 7(11)-А – секція “мистецтвознавство” – І місце;
Бороздіна Карина, 7(11)-А – секція “психологія” – ІІ місце;
Літвінова Марія, 7(11)-Б – секція “гідрологія” – ІІ місце;
Мальцев Данило, 7(11)-А – секція “французська мова” – ІІ місце;
Рудой Максим, 7(11)-А – секція “Історія України” ІІІ місце.

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад
(обласні олімпіади)

з української мови та літератури

Форись Ілля, 4(8)-А – ІІ місце;
        Мачула Ангеліка, 5(9)-А – І місце;
    Дерун Віталія, 5(9)-А – ІІІ місце;
      Бойченко Дар’я, 6(10)-Б – ІІ місце

з французької мови
Туз Катерина 5(9)-Б – І місце;
           Мачула Ангеліка, 5(9)-А – ІІ місце

з англійської мови
              Архіпова Наталія, 7(11)-Б – ІІ місце

з правознавства
            Скалій Анастасія, 7(11)-Б –І місце

з географії
         Поліщук Даніїл, 4(8)-А – ІІ місце

з біології
             Фарбітник Інна, 7(11)-А – ІІІ місце

з фізики
Мілєва Анна, 5(9)-А – ІІ місце
              Глухий Олександр, 5(9)-Б – ІІ місце

з історії
              Рузанова Валерія, 6(10)-Б – ІІ місце;
                Омельчук Євгеній, 7(11)-Б – ІІІ місце;
                       Пасечник Володимир, 7(11)-Б – ІІІ місце

з хімії
         Фарбітник Інна, 7(11)-А – ІІІ місце

2013-2014 навчальний рік

 Вітаємо

переможця ІV (всеукраїнського) етапу

Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з української мови та літератури

Мачулу Ангеліку, 4(8)-А кл. – 2 місце.

Учитель Чернявська Олена Василівна.

Ми пишаємось нашою ученицею й зичимо подальших успіхів і творчих здобутків!

ВІТАЄМО

переможця ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Дерун Віталію Рустамівну, ученицю 4(8)-А класу – ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ!

Дякуємо вчителеві  української мови та літератури Чернявській О. В.!

 

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських  учнівських  олімпіад   

                            з української мови та літератури

                                Мачула Ангеліка, 8 клас (1 місце)

                            Волкова Анна, 11 клас (2 місце)

                                      зі світової літератури

                              Берлайн Анна, 9 клас (3 місце)

                               Янко Карина, 10 клас (3 місце)

                                     з французької мови

                                          Іл’яшенко Альона, 9 клас (3 місце)

                                         Краснощок Анна, 11 клас (1 місце)

                                       з правознавства

                                                 Магеррамова Еліна, 9 клас (2 місце)

                                            Скалій Анастасія, 10 клас (2 місце)

                                                 Пашкевич Сніжана, 10 клас (3 місце)

                                      з історії

                                                Глухий Олександр, 8 клас (2 місце)

                                                Рузанова Валерія, 9 клас (2 місце)

                                                Омельчук Євгеній, 10 клас (1 місце)

                                                Дубасюк Ольга, 11 клас   (3 місце)

                                       з  хімії

                                            Фарбітник Інна, 10 клас (3 місце)

                                             Цихоню Вікторію, 8 клас (3 місце)

                                           з педагогіки та психології

                                                Рубан Анастасія, 11 клас 3 місце

Вітаємо переможців ІІ етапу (обласного) конкурсу – захисту

науково–дослідницьких робіт учнів- членів

Миколаївського регіонального відділення МАН України:

Іващенко Крістіну, 7(11)-А кл. – секція «географія» – 1 місце;

Краснощок Анну, 7(11)-А кл. – секція «французька мова» – 1 місце;

Сідень Олену, 6(10)-Б кл. – секція «французька мова» – 2 місце;

Дубасюк Ольгу, 7(11)-А кл. – секція «журналістика» – 3 місце;

Степанову Анастасію, 7(11)-А кл. – секція «німецька мова» – 3 місце!

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу

Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

з української мова та літератури

Волкову Анну, 11 кл.(1 місце)

Скалій Анастасію, 10 кл. (3 місце)

Янко Карину, 10 кл. (3 місце)

Бойченко Дар’ю, 9 кл. (1 місце)

Мачулу Ангеліку, 8 кл. (2 місце)

Дерун Віталію, 8 кл. (3 місце)

Форися Іллю, 7 кл. (2 місце)

Паплаускайте Анастасію, 7 кл. (3 місце)

з історії

Андрющенка Матвія, 8 кл. (1 місце),

Глухого Олександра, 8 кл. (1 місце)

Рузанову Валерію, 9 кл. (1 місце)

Омельчук Євгена, 10 кл. (1 місце)

Пасечника Володимира, 10 кл. (2 місце)

Дубасюк Ольгу, 11 кл. (1 місце)

Кудінову Катерину, 11 кл. (2 місце)

з правознавства

Рузанову Валерію, 9 кл. (1 місце)

Магеррамову Еліну, 9 кл. (2 місце)

Скалій Анастасію, 10 кл. (1 місце)

Пашкевич Сніжану, 10 кл. (2 місце)

Доніку Аліну, 10 кл. (3 місце)

з французької мови

Мачулу Ангеліку, 8 кл. (1 місце)

Туз Катерину, 8 кл. (2 місце)

Цихоню Вікторію, 8 кл. (2 місце)

Сушкову Тетяну, 9 кл. (2 місце)

Іл’яшенко Альону, 9 кл. (2 місце)

Півень Орину, 10 кл. (3 місце)

Архіпову Наталю, 10-Б кл. (3 місце)

Краснощок Альону, 11-А кл. (2 місце)

Шевченко Марину, 11-Б кл. (3 місце)

з фізики

Цуркіну Марію, 7 кл. (2 місце)

Точонова Віктора, 7 кл. (3 місце)

Фарбітник Інну, 10 кл. (3 місце)

Глухого Олексадра, 8 кл. (2 місце)

Мілєву Анну, 8 кл. (3 місце)

з біології

Дерун Віталію, 8 кл.

Бурлю Марію, 10 кл.

з німецької мови

Рижих Катерину, 10 кл. (3 місце)

з англійської мови

Андрющенка Матвія, 8 кл. (3 місце)

Архіпову Наталю, 10 кл. (2 місце)

Волченко Романа, 9 кл. (3 місце)

з фізичної культури

Харченко Катерину, 11 кл. (3 місце)

з географії

Іващенко Крістіну, 11 кл. (3 місце)

з інформатики

Пелиха Олега, 10 кл. (3 місце)

з хімії

Цихоню Вікторію, 8 кл. (2 місце)

Глухого Олександра, 8 кл. (3 місце)

Фарбітник Інну, 10 кл. (2 місце)

з екології

Доніку Аліну, 10 кл. (3 місце)

Літвінову Марію, 10 кл. (3 місце)

з інформаційних технологій

Бойченко Дар’ю, 9 кл. (3 місце)

Скалій Анастасію, 10 кл. (3 місце)

Палій Анастасію, 10 кл. (3 місце)

Глушенко Леоніда, 11 кл. (3 місце)

з основ педагогіки та психології

Маленченко Анастасію, 11 кл. (3 місце)

Рубан Анастасію, 11 кл. (3 місце)

зі світової літератури

Берлайн Анну, 9 кл. (1 місце)

Бабій Анну, 9 кл.(3 місце)

Янко Карину, 10кл.( 2місце)

Шевченко Марину, 11 кл.  (3 місце)


ВІТАЄМО

переможців ІІІ етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Красіна Катерина, 5 кл. – ІІІ місце;

Волченко Даріна, 6 кл. – ІІІ місце;

Дерун Віталія, 8 кл. – І місце;

Бойченко Дар’я, 9 кл. – І місце.

 

ВІТАЄМО переможців ІІІ (обласного) етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Красіна Катерина, 5 клас – ІІ місце,

Форись Ілля, 7 клас – ІІІ місце,

Мачула Ангеліка, 8 клас – ІІІ місце.

2012-2013 навчальний рік

Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів обласного територіального відділення МАН

 Релігієзнавство

Паскалов Олексій, 7(11)-Б – 1 місце

 Мистецтвознавство

Березка Любов, 7(11)-А – 1 місце

Сторчак Ксенія, 7(11)-А – 2 місце

 Французька мова

Сімонія Крістіна, 7(11)-А – 2 місце

Кісіль Марина, 7(11)-А – 3 місце

 Німецька мова

Хапров Філіп, 7(11)-А – 2 місце

Галенко Анастасія, 7(11)-Б – 3 місце

 Історія України

Крищенко Вячеслав, 7(11)-А – 3 місце

Клименко Маргарита, 7(11)-Б – 3 місце

 Краєзнавство

Шалагіна Олександра, 7(11)-Б – 3 місце

 Журналістика

Дубасюк Ольга, 6(10)-А – 3 місце

 

ВІТАЄМО

78741077_BUKET_ROZ_SHIKARNUYYДерун Віталію, ученицю 3(7)-А класу,

з перемогою у ІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів (диплом І ступеня).

Учитель – Чернявська Олена Василівна

     

 Вітаємо

переможця ІV (всеукраїнського) етапу

Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з правознавства

Скалій Анастасію, 5(9)-Б – 3 місце.

Учитель Корсун Майя Анатоліївна

Ми пишаємось нашою ученицею й зичимо подальших успіхів і творчих здобутків!

троянди

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіа Українська мова та література

Бойченко Дар’я, 4(8)-Б – 2 місце

Майстренко Анна, 6(10)-Б – 2 місце

Слободенюк Ксенія, 7(11)-Б – 2 місце

Березка Любов, 7(11)-А – 3 місце

Савчук Анна, 7(11)-Б – 3 місце

 Французька мова

Півень Орина, 5(9)-Б – 3 місце

Краснощок Анна, 6(10)-А – 3 місце

 Англійська мова

Архіпова Наталія, 5(9)-Б – 2 місце

 Світова література

Янко Карина, 5(9)-Б – 2 місце

Журба Юлія, 6(10)-А – 2 місце

 Правознавство

Скалій Анастасія, 5(9)-Б – 1 місце

Пашкевич Сніжана, 5(9)-Б – 2 місце

Степанова Анастасія, 6(10)-А – 3 місце

Історія

Рузанова Валерія, 4(8)-Б – 3 місце

                                                                                                               Омельчук Євгеній, 5(9)-Б – 2 місце

Карманов Микита, 7(11)-Б – 3 місце

                                                                                                                                                                                 Екологія

Маринюк Ганна, 7(11)-Б – 3 місце

 Фізика

Фарбітник Інна, 5(9)-А – 3 місце

Павленко Анастасія, 5(9)-Б – 3 місце

 Хімія

Фарбітник Інна, 5(9)-А – 1 місце

              Педагогіка і психологія

Березка Любов, 7(11)-А – 2 місце

троянди кольору бузка

 Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

                                         Українська мова та література

Мачула Ангеліка, 3(7)-А – 2 місце

Дерун Віталія, 3(7)-А – 2 місце

Цихоня Вікторія, 3(7)-А  – 3 місце

Бойченко Дар’я, 4(8)-Б – 1 місце

Сушкова Тетяна, 4(8)-А – 3 місце

Янко Карина, 5(9)-Б – 2 місце

Пашкевич Сніжана, 5(9)-Б – 3 місце

Майстренко Анна, 6(10)-Б – 2 місце

Журба Юлія, 6(10)-А – 3 місце

Березка Любов, 7(11)-А – 2 місце

Слободенюк Ксеня, 7(11)-Б – 2 місце

Савчук Анна, 7(11)-Б – 3 місце

                                                                                                                             

                                                                                                                           Французька мова

Іл’яшенко Альона, 4(8)-А – 2 місце

Якименко Еліза, 4(8)-А – 3 місце

Сушкова Тетяна, 4(8)-А – 3 місце

Архіпова Наталія, 5(9)-Б – 1 місце

Півень Орина, 5(9)-Б – 2 місце

Краснощок Анна, 6(10)-А – 2 місце

Харченко Катерина, 6(10)-Б – 3 місце

Журавель Анна, 7(11)-Б – 2 місце

Сімонія Крістіна, 7(11)-А – 3 місце

 

Англійська мова

Бойченко Дар’я, 4(8)-Б – 2 місце

Архіпова Наталія, 5(9)-Б – 3 місце

Андрющенко Павло, 7(11)-Б – 3 місце

Шок Тамара, 7(11)-Б – 3 місце

Кириченко Анастасія, 7(11)-Б – 3 місце

 

Німецька мова

Рузанова Валерія, 4(8)-Б – 2 місце

 

Світова література

Берлайн Анна, 4(8)-Б – 1 місце

Янко Карина, 5(9)-Б – 2 місце

Журба Юлія, 6(10)-А – 3 місце

Шевченко Марина, 6(10)-Б – 2 місце

 

Правознавство

Пашкевич Сніжана, 5(9)-Б – 1 місце

Скалій Анастасія, 5(9)-Б – 2 місце

Янко Карина, 5(9)-Б – 2 місце

Степанова Анастасія, 6(10)-А – 2 місце

Кудінова Катерина, 6(10)-Б – 3 місце

Рубан Анастасія, 6(10)-Б – 3 місце

Майстренко Анна, 6(10)-Б – 3 місце

 

Історія

Рузанова Валерія, 4(8)-Б – 2 місце

Гаврилов Олександр, 4(8)-А – 3 місце

Омельчук Євгеній, 5(9)-Б – 2 місце

Пасечник Володимир, 5(9)-Б – 3 місце

Дубасюк Ольга, 6(10)-А – 3 місце

Савчук Анна, 7(11)-Б – 2 місце

Карманов Микита, 7(11)-Б – 2 місце

 

Географія

Пасечник Володимир, 5(9)-Б – 2 місце

Іващенко Крістіна, 6(10)-А – 3 місце

 

Екологія

Маринюк Ганна, 7(11)-Б – 2 місце

Березка Любов, 7(11)-А –/b 3 місце

 

Біологія

Бурля Марія, 5(9)-Б – 3 місце

Кудінова Катерина, 6(10)-Б – 3 місце

Маринюк Ганна, 7(11)-Б – 3 місце

 

Інформаційні технології

Степанова Анастасія, 6(10)-А – 3 місце

Глушенко Леонід, 6(10)-Б – 3 місце

Слободенюк Ксенія, 7(11)-Б – 2 місце

Маринюк Ганна, 7(11)-Б – 3 місце

 

Математика

Точонов Віктор, 2(6)-А – 3 місце

Глухий Олександр, 3(7)-Б – 3 місце

 

Фізика

Глухий Олександр, 3(7)-Б – 2 місце

Варениця Олександр, 3(7)-Б – 3 місце

Ніколенко Єлизавета, 4(8)-Б – 3 місце

Моторна Тетяна, 4(8)-Б – 3 місце

Фарбітник Інна, 5(9)-А – 1 місце

Павленко Анастасія, 5(9)-Б – 2 місце

 

Хімія

Фарбітник Інна, 5(9)-А – 2 місце

 

Фізкультура

Харченко Катерина, 6(10)-Б – 3 місце

 

Педагогіка і психологія

Березка Любов, 7(11)-А – 2 місце

Нестеренко Галина, 7(11)-А – 3 місце

Макушева Тетяна, 7(11)-А – 3 міс/spanstrongце

Погорєлова Катерина, 7(11)-Б – 3 місце

 

2011-2012 навчальний рік

Вітаємо
Мільтих Діану,
ученицю 7(11)-Б класу,
 з перемогою  у ІІІ етапі ( 3 місце ) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Малої академії наук України
(журналістика)

Вітаємо

переможців

ІVетапу ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

 учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Паплаускайте Анастасію,1(5)-А- 3 м.(учитель Яценко Н. А.),

                                                                                     Платонову Анну,  7(11)-А – 3 м.(учитель Сідень І. О.)!

 

                                                                                      Вітаємо

 Мачулу Ангеліку , ученицю 2(6)-А класу,

 з перемогою

 на IV етапі

ХІІ Міжнародного конкурсу з

української мови імені Петра Яцика – 2 місце

(учитель Чернявська О. В.)

                                                                                           

     

Вітаємо 

Іванюк Марину, ученицю 11- Б кл., з перемогою на ІV етапі Всекраїнської учнівської олімпіади

з правознавства — 2 місце!                   

(учитель Корсун М. А.)

Ми пишаємось нашою ученицею й зичимо подальших успіхів і творчих здобутків!


Вітаємо

переможців ІІІ (обласного) етапу XI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням!

Номінація «Історія України і державотворення»:

Малюту Валерію, 7(11)-А кл.,

Коломієць Дарину, 3(7)-А кл.

Вітаємо

переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

у Миколаївському територіальному відділенні Малої академії наук України!

Іванюк Марину, ученицю 7(11)-Б класу, І місце з правознавства,

                                                                      ІІ місце з української мови

Чиаурелі Валерію, ученицю 7(11)-Б класу, І місце з етнології

Платонову Анну, ученицю 7(11)-А класу, І місце з французької мови

Мільтих Діану, ученицю 7(11)-Б класу, І місце з журналістики

Жовтоножко Ірину, ученицю 7(11)-А класу, ІІ місце з української літератури

Тараненка Кирила, учня 7(11)-А класу, ІІ місце – літературна творчість

Бабича Миколу, учня 7(11)-Б класу, ІІ місце з історії України

Ребенюк Тетяну, ученицю 7(11)-А класу, ІІ місце з мистецтвознавства

Бондар Анастасію, ученицю 7(11)-А класу, ІІІ місце з мистецтвознавства

Яценко Вероніку, ученицю 7(11)-Б класу, ІІІ місце з французької мови

Тимошенко Аліну, ученицю 7(11)-Б класу, ІІІ місце зі світової літератури

Малюту Валерію, ученицю 7(11)-А класу, ІІІ місце з історії України

Щирі привітання вчителям, які підготували переможців: Корсун М. А., Сідень І.О., Іванченко Т.І., Аристовій Л.С., Бабій І.П. !

       

 Вітаємо переможців

ІІІ (обласного) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

з української мови та літератури

Платонову Анну, 7(11)-А кл.-1м.

 (учитель Сідень І. О.),

Слободенюк Ксенію,6(10)-Б кл.-1м., 

Савчук Анну, 6(10)-Б кл.-3м.

(учитель Яценко Н. А.);

з психології та педагогіки

Тимошенко Аліну, 7(11)-Б кл.-2м.,

Бондар Анастасію, 7(11)-А кл.-3м.,

Малюту Валерію, 7(11)-А кл.-3м.

(Учителі Заворотченко Л. А.,

Тарновська А. Г.);

з історії

Іванюк Марину, 7(11)-Б кл.  – 3 м.,

Малюту Валерію, 7(11)-А кл.– 3 м.,

Дубасюк Ольгу, 5(9)-А кл. – 3 м.;

з правознавства

Іванюк Марину, 7(11)-Б кл. – 1м.,

Майстренко Анну, 5(9)-Б кл. – 3 м.,

Рубан Анастасію, 5(9)-Б кл. – 3 м.

(учитель Корсун М. А.);

 зі світової літератури

Жовтоножко Ірину, 7(11) – А кл.- 2 м.,

 Савчук Анну, 6(10) – Б кл. - 3 м.

(учитель Бабій І. П.);

З ІНОЗЕМНИХ МОВ:

Французька мова

Краснощок Анну, 5(9)-А кл.- 1м.,

Рубан Анастасію, 5(9)-Б кл.- 3м.,

Платонову Анну, 7(11)-А кл.-3м.

(учитель Іванченко Т. І.).

Англійська мова

Андрющенка Павла, 6(10)-Б кл.- 3м.

 (учитель Козіна Л. Л.).

Німецька мова

Степанову Анастасію, 5(9)-А кл.- 2м. 

(учитель Бережна О. В.);

з фізики

Павленко Анастасію, 4(8)–Б кл.- 3 місце

(учитель Цуркіна Т. В.)!

  

Вітаємо переможців

ІІІ (обласного) етапу ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Паплаускайте Анастасію, 1(5)-А- 3 м.(учитель Яценко Н. А.),

Дерун Віталію,2(6)-А- 1м.(учитель Чернявська О. В.),

Журавель Анну, 6(10)-Б – 3м.(учитель Яценко Н. А.),

Платонову Анну,  7(11)-А – 1 м.(учитель Сідень І. О.)!

Вітаємо з перемогою

 на ІІІ етапі  ХІІ Міжнародного конкурсу з

української мови імені Петра Яцика

Мачулу Ангеліку, 2(6)-А – 1 м. (учитель Чернявська О. В.),

Платонову Анну, 7(11)-А – 1 м. (учитель Сідень І. О.)!

      Вітаємо

                              переможців ІІ етапу     ІІ Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Паплаускайте Анастасію, 1(5)-А – 3 м.,

Дерун Віталію, 2(6)-А – 1м.,

Фарбітник Інну,ВіВ 4(8)-А – 3 м.,

Журавель Анну, 6(10)-А- 2м.,

Платонову Анну, 7(11)-А – 2м.!

                                                                       Вітаємо 

переможців

ІІ етапу ХІІ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

Паплаускайте Анастасію, 1(5)-А,

 Мачулу Ангеліку, 2(6)-А,

Бойченко Дар’ю, 3(7)-Б,

 Майстренко Анну, 5(9)-Б,

 Слободенюк Ксенію, 6(10)-Б,

                                                                   Платонову Анну , 7(11)-А!                                                                                                   

     

   Вітаємо

 переможців

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з української мови та літератури

Бойченко Дар’ю, 3(7)-Б кл. – 1 місце,

Берлайн Анну , 3(7)-Б кл. – 1 місце,

Коломієць Дар’ю, 3(7)-А кл. – 2 місце,

Янко Карину, 4(8)-Б кл. – 3 місце,

Скалій Анастасію, 4(8)-Б кл. – 3 місце,

Слободенюк Ксенію, 6(10)-Б кл. – 1 місце,

Савчук Анну, 6(10)-Б кл. – 1 місце,

Платонову Анну, 7(11)-А кл. – 1 місце,

Жовтоножко Ірину, 7(11)-А кл. – 2 місце,

Іванюк Марину, 7(11)-Б кл. – 3 місце;

 з французької мови

Півень Орину, 4(8)-Б кл.-1 місце,

Архіпову Наталію, 4(8) –Б кл , – 2 місце,

Краснощок  Анну, 5(9) –А кл. – 1 місце,

Рубан Анастасію,5(9) –Б кл. – 2 місце,

Сімонію  Крістіну, 6(10)-А кл. –2 місце,

Ізмайлову Вікторію,7(11)-А кл. – 3 місце,

Платонову  Анну, 7(11)-А кл. – 3 місце;

з англійської мови

Андрющенка Павла, 6(10)-Б кл. – 2 місце,

Шок Тамару,      6(10)-Б кл. – 3 місце,

Архіпову Наталію, 4(8)-Б кл.- 3 місце;

з німецької мови

Янко Карину, 4(8)-Б кл. – 3 місце,

Степанову Анастасію, 5(9)-А кл.– 1 місце;

зі світової літератури

Савчук Анну, 6(10)-Б кл. – 1 місце,

Слободенюк Ксенію, 6(10)-Б кл. -  3 місце,

Шок Тамару, 6(10)-Б кл. -  3 місце,

Жовтоножко Ірину, 7(11)-А кл. – 2 місце;

з історії

  Омельчука Євгенія, 4(8)-Б кл.– 3 місце

      Дубасюк Ольгу, 5(9)-А кл.– 1 місце 

 Колибіденко Анастасію, 5(9)- А кл.– 2 місце 

 Савчук Анну, 6(10)-Б кл.– 3 місце

Іванюк Марину, 7(11)-Б кл. – 1 місце

Малюту Валерію, 7(11)-А кл. – 2 місце

Черноморця Олега, 7(11)-А кл. – 2 місце

  з правознавства

Іванюк Марину, 7(11)-Б кл. – 1 місце,

Рубан Анастасію, 5(9)-Б кл. – 2 місце,

Дубасюк Ольгу, 5(9)-А кл. – 2 місце,

Майстренко Анну, 5(9)-Б кл. – 3 місце;

з педагогіки і психології

Бондар Анастасію, 7(11)-А кл. -1 місце,

Мудрик Катерину, 7(11)-Б кл. – 2 місце,

Малюту Валерію, 7(11)-А кл. -2 місце,

Тимошенко Аліну, 7(11)-Б кл. -2 місце,

Юрченко Діану, 7(11)-А кл. -2 місце; 

з географії

Кушнір Анастасію, 3(7)-Б кл.– 3 місце,

Іващенко Крістіну, 5(9)-А кл. – 2 місце;

з екології

Мудрик Катерину, 7(11)-Б кл. – 3 місце,

Іванюк Марину, 7(11)-Б кл. – 3 місце;

з  біології

Маринюк Ганну, 10-Б кл. – 3 місце;

з математики

Глухого Олексадра, 2(6)-Б кл. – 3 місце,

Мачулу Ангеліку, 2(6)-А кл. – 3 місце,

Івченка Івана, 3(7)-Б кл.- 3 місце;

з інформатики

Пелиха Олега, 4(8)-А кл. – 3 місце,

Бабича Миколу, 7(11)-Б кл. – 3 місце;

з інформаційних технологій

Маринюк Ганну, 6(10)-Бкл.– 2 місце,

Бабича Миколу, 7(11)-Бкл.– 2 місце,

Сікач Вікторію, 7(11)-Бкл.– 3 місце;

з фізики

Ніколенко Єлизавету, 3(7)-Б кл. – 3 місце,

Павленко Анастасію,  4(8)-Бкл. -  1 місце! 

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree

Аркас Микола Миколайович


(7 січня 1853, Миколаїв-
26 березня 1909, Миколаїв) - український культурно-освітній діяч, письменник, композитор, історик.